محل تبلیغات شما

دارم این روزها چیزای که این مدت دنبالش بودم اطلاعاتی که جمع آوری کردم رو اینجا مینویسم که همیشه برام بمونه تو صفحه قبلی گفتم که اعتقاد من اینه همه اختیارت زندگی ما دست خودمونه همه چیز، خدا اختیار تام به ما داده فقط روشش رو ما نمیدونیم ما حتما باید از خدا بخوایم از این دنیا، این جهان، از این کائنات بخوایم درخواست کنیم اونم با اعتقادات شدید قلبی با اطمینان با امیدکامل نه با اما اگر، با اما اگر و دودلی و ترس و شاید ها، اینجوری فرکانس ما به کائنات به جهان هستی به فرشته ها نمیرسه  توی راه به نا امیدی ها برخورد میکنه و نابود میشه، خیلی از شیوه ها حرفا روش ها وجود داره ولی باید با تمرین و تجسم سازی وباورهای قلبی اعتماد و اعتقاد به مهربون ترین و بخشنده ترین خالق هستی خدای عزیزم متصل شیم و باهمه ی وجود درخواست کنیم و برای تمام نعمت های خداشکرگزارباشیم برای تمام نعمت ها وچیزهای که خدا خلق کرده ارزش قائل باشیم و برای همه خوب بخوایم تا قلبمون از بدی ها حسادت ها پاک نشه نمیتونیم فرکانس خودمون رو به دستشون برسونیم حرف زدن در این مورد آسونه عمل کردن بهش سخته ولی وقتی واقعا بهش برسیم دیگه جزئی از ما میشه و ما اون لحظه تمام چیزهای که میخوایم و حقمون هست رو از جهان هستی درخواست میکنیم و برای همه درخواست رسیدن به خوشبختی رو داریم هرلحظه هرثانیه باید خالق این جهان و عشق حقیقیمون خدای نازنینم رو عاشقانه دوست داشته باشیم و سپاسگزار باشیم همچین از تمام کائنات و تمام اجزای جهان هستی سپاسگزار باشیم

کشفیات من و احساساتم در امروز

شکرگزاری امروز من برای خداجونم عاشقتم و عاشقانه میپرستمت

حرفای امروز من

ها ,رو ,جهان ,تمام ,درخواست ,هستی ,و برای ,جهان هستی ,برای تمام ,از جهان ,باشیم و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تجارتی ورزشی اموزشی boxing