محل تبلیغات شما

​​​​​ خداجونم هزارن بار از تو سپاسگزارم و ممنونم یه روز دیگه رو در اختیار من گذاشتی تا یه روز دیگه رو برای خودم رقم بزنم با یه عالمه نعمت و فراونی خداجونم امروز بیشتر از دیروز عاشقانه میپرستمت و باهمه وجودم تو رو توی قلب خودم احساس میکنم وجودت آرامش بخشه زندگی منه توهرشرایطی حس بودنت حس اینه توهم عاشقانه من رو دوست داری دلگرمی بی نهایتی به من برای رسیدن به خواسته هام میده تو اونقدر قدرت مندی که من حتی قادر به فکر کردن هم نیستم امروز از تمام جهان هستی و کائنات تشکر میکنم از رخت خوابم از غذایی که خوردم از آبی که نوشیدم از آفتابی که در اون قدم زدم از هوای پاکی که استفاده کردم از خانواده خوبی که همصحبت شدم باهاشون از گوشی که داشتم از وبلاگم و تموم کائنات تشکر میکنم و سپاسگزارتون هستم همه ی شما زیباترین خلقت های جهان هستی هستین حتی از خودم مهربون ترین و دوست داشتنی و خوشکلترین دخترا دنیا تشکر میکنم که اینقد مصمم داره راهشو ادامه میده برای همه ی کائنات موجودات آدما و. آرزوی خوشبختی و سلامتی میکنم و از ته قلبم با همه وجودم آرزو میکنم که بتونن با تموم وجود از تمام این نعمت های بی پایان جهان هستی لذت ببرن و شکرگزارت باشن خدای خوب من عاشقانه دوستت دارم تنها دلگرمی من مرسی که هستی، خدای من، عشق ابدی من کسی که تا آخرین روزی که بخوام جسمم را تقدیم جهان هستیت کنم و روحم را همانطور پاک که به من هدیه کردی به تو برگردانم و از تمام بدی ها محفوظ نگهدارم بدان تا آخرین روز عاشقانه دوستت دارم و میپرستمت مهربان من

کشفیات من و احساساتم در امروز

شکرگزاری امروز من برای خداجونم عاشقتم و عاشقانه میپرستمت

حرفای امروز من

میکنم ,تو ,عاشقانه ,جهان ,رو ,تمام ,جهان هستی ,تشکر میکنم ,از تمام ,به من ,و از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کوره میانه دنیای عاشقانه پلاستیک حبابدار در مشهد